Jak się czujesz?
Specjalne zamówienia

Wykonujemy także stroje, indywidualne, na specjalne zamówienia naszych Klientów.

Stroje szyte na miare według życzenia klienta.

Stroje na karnawał

Stroje na karnawał dla dorosłych

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór strojów na karnawał dla dorosłych. Sprawdzą się one doskonale nie tylko podczas balów karnawałowych, ale również w trakcie przebieranych przyjęć w gronie znajomych, imprez tematycznych w stylu lat dwudziestych, trzydziestych, itd.

Panie mogą wybierać spośród bogato zdobionych suki dworskich, strojów zakonnicy (także w wersji mini), pielęgniarek, baletnicy, rzymianki oraz wielu innych. Każdy z Panów może poczuć się zaś jak kowboj wyjęty żywcem z westernu, mag z powieści Tolkiena czy też sam papież. Możliwości jest wiele, wybór strojów na karnawał dla dorosłych jest naprawdę ogromny.

Większość oferowanych przebrań dostępna jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby szyte są z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością a ich kolory nie blakną. Stroje można również uzupełnić o akcesoria dostępne w zakładce Dodatki.

Postaw na polskiego producenta strojów karnawałowych!

Sortuj wg:||
Witamy

“EKOMOD” Sp. z o. o. w Będzinie wita Państwa

Nasza firma oferuje w sprzedaży stroje do przebrania, stroje karnawałowe, stroje teatralne dla dzieci i dorosłych (stroje gotowe jak i szyte na miarę w/g życzenia klienta)

e-mail: ekomod@ekomod.pl    lub     ekomod_stroje@interia.pl

Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00

kontakt telefoniczny przez cały dzień pod numerem:
502  232  237

Subskrypcja: Wpisz swój adres e-mail, aby być informowany o naszych promocjach i nowościach w sklepie