Jak się czujesz?
Specjalne zamówienia

Wykonujemy także stroje, indywidualne, na specjalne zamówienia naszych Klientów.

Stroje szyte na miare według życzenia klienta.

Płatność i wysyłka

FORMY PŁATNOŚCI :

Za pobraniem - Zapłacisz przy odbiorze przesyłki listonoszowi lub w urzędzie pocztowym po otrzymaniu awiza.
Koszt przesyłki na terenie Polski w tym przypadku to :

 

waga paczki

pobranie

                            do        1 kg        25,00 zł
 ponad        1 kg    do        2 kg 28,00 zł
 ponad        2 kg    do        5 kg 30,00 zł
 ponad        5 kg    do      10 kg 34,00 zł
powyżej 10kg 38,00 zł

 


Płatność przelewem - Przelewu wymaganej kwoty (wartości zamówienia + koszty przesyłki) należy dokonać po uzyskaniu potwierdzenia
o dostępności danego produktu. Dane do dokonania wpłaty zostaną przesłane zaraz po dokonaniu zakupu danego produkyu.
Koszt przesyłki na terenie Polski w tym przypadku to :

 

waga paczki

przelew

                            do        1 kg 20,00 zł
 ponad        1 kg    do        2 kg 22,00 zł
 ponad        2 kg    do        5 kg 26,00 zł
 ponad        5 kg    do      10 kg 28,00 zł
powyżej 10kg 32,00 zł

 

Nr konta bankowego do wpłaty:

SWIFT: INGBPLPW

PL 96105012271000002279784694 Bank ING O/ Będzin


Uwaga !!! W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu, waga przesyłki może ulec zmianie a co za tym idzie cena też może się niewiele zwiększyć.
Inne - wysyłamy tez paczki poza granice Polski ale po wcześniejszym telefinicznym lub e-mailowym indywidualnym ustaleniu kosztów opłaty pocztowej do danego kraju.DOSTAWA
Za pobraniem - paczka jest wysyłana priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Płatność przelewem
paczka jest wysyłana priorytetem za pośrednictwem Poczty Polskiej zaraz po odnotowaniu przelewu danej kwoty na koncie EKOMOD lub korzystamy wz firmy kurierskiej GLS lub In Post po podaniu adresu skrzynki.
W powyższych przypadkach paczki wysyłane są priorytetem Pocztą Polską i idą średnio 2-3 dni. Chyba, że z przyczyn od nas niezależnych następuje wydłużenie okresu dostawy – wtedy należy się z nami pilnie skontaktować.

Płatność z wydłużonym okresem płatności - tzw. na przelew 7 lub 14 dni tylko dla placówek budżetowych.

Klienci indywidualni, prywatne przedszkola, szkoły i stowarzyszenia i inne organizacje płacą za wysłane stroje przed wysyłką lub za pobraniem. 

Wyjątek stanowi podpisanie oficjalnej umowy między naszą firma a odbiorcą strojów.

Firma kurierska istnieje również możliwość dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskich przy płatności z góry na nasze konto, najczęściej jest to GLS lub In Post (nalezy podac w komentarzu adres skrzynki In Post na która mamy skierować przesyłkę) lub GLS  (należy to dopisać w komentarzach przy dokonywaniu zakupu lub skontaktować się z nami) koszty przesyłki klient pokrywa sam (cena w granicach 20-45 PLN, uzależniona od wielkości  przesyłki. Telefon adresata przy przesyłkach kurierskich podawany jest tylko na jego życzenie. 

Odbiór osobisty – jeśli zainteresowany klient jest z okolic lub ma możliwość odbioru osobistego za pośrednictwem zaufanej osoby, to może to uczynić w siedzibie firmy mieszczącej się w Będzinie w woj. śląskim (dokładne dane zostaną podane po zakupieniu przedmiotu i wcześniejszym kontakcie z nami).

Jeśli kwota zamówienia przekracza 500,- netto koszty opłaty pocztowej ponosi nasza firma.CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Większośc  oferowanych przez nas strojów są już gotowych (są to te które posiadamy na stanie)lub  na bieżąco szytych (ich czas realizacji do wysyłki od 1-7 dni),  stroje szyte dokładnie na miarę lub wg. życzeń klienta za dodatkową (niewielką) dopłatą (czas realizacji od  2-14 dni )

Jednak przy strojach szlacheckich terminy wykonania są ustalane indywidualnie z każdym klietem telefonicznie lub e-mailem ze względu na wybór tkaniny, koloru, wzoru jej dostępność oraz pracochłonnośc tych strojów.

 

 

Stroje, które są dostępne w chwili zakupu są wysyłane zgodnie z trybem, który określają formy płatności. Natomiast jeżeli dany strój będzie szyty na miarę lub w danym dniu jest go brak, należy liczyć się z wydłużeniem terminu realizacji zamówienia, który może wynosić od 2-do kilkunastu dni. W związku z powyższym dobrze jest się skontaktować z firmą EKOMOD w celu określenia jego dostępności  i terminu na jaki termin  jest on potrzebny.

 

Witamy

“EKOMOD” Sp. z o. o. w Będzinie wita Państwa

Nasza firma oferuje w sprzedaży stroje do przebrania, stroje karnawałowe, stroje teatralne dla dzieci i dorosłych (stroje gotowe jak i szyte na miarę w/g życzenia klienta)

e-mail: ekomod@ekomod.pl    lub     ekomod_stroje@interia.pl

Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00

kontakt telefoniczny przez cały dzień pod numerem:
502  232  237

Subskrypcja: Wpisz swój adres e-mail, aby być informowany o naszych promocjach i nowościach w sklepie